ELAMUSKOOLITUS MAAL & MEREL

Elamuskoolitusel arendatakse võimeid mida IQ-ga mõõta ei saa kuid mis aitavad mõista iseenda ja teiste tundeid, motiveerida ennast ja teisi ning juhtida emotsioone nii iseendas kui oma suhetes. Tipptasemel tegutsemiseks tuleb omada iga tehnilise oskuse ehk intellektuaalse kompetentsi kohta ligi 2 korda enam isiksuslike või sotsiaalseid kompetentse, juhtivatel ametikohtadel annab aga IQ-ga mittemääratav emotsionaalne intelligentsus (EQ) peaaegu kogu edu ja eelise. Samuti tulevad EQ kompetentsid kasuks tehnikainimestel kuna aitavad neil paremini ära kasutada ja arendada oma tehnilisi oskusi.

Elamuskoolitusel lahendame gruppides mitmeid intellektuaalseid, loomingulisi ja meelelahutuslike ülesandeid mis aitavad märgata inimeste silmapaistvamaid kompetentse ja rollijaotust võistlevas rühmatöös. Planeerime elamuskoolituse eesmärgid tihedas koostöös tellijaga ning anname ka üritusejärgse tagasiside.

Ühendage tulemuslik elamuskoolitus väljasõiduga saarele või põnevasse mereäärsetesse kohta. Tulemuslikum elamuskoolitus kestab 2 päeva kuid motivatsiooniüritusena saab ka päevaga hakkama. Vali vaid sobiv kuupäev, tegevused ja koht ning küsi pakkumist elamuskoolitusele.