Meeskonnakoolitus Maal & Merel

Meeskonnakoolitus julgustab töötajaid koos juhtidega määratlema organisatsiooni arengustaadiumit ja soovitavat tulemust, toob esile positiivseid ideid ja nende kandjaid ning aitab koolitaja juhtimisel visandada organisatsiooni arenguvisiooni. Meeskonnakoolitusel lahendame ajurünnaku vormis mitmeid diagnostilisi ja simuleerivaid ülesandeid mis aitavad diagnoosida organisatsiooni seisundit ja märgata inimeste silmapaistvamaid kompetentse. Planeerime meeskonnakoolituse eesmärgid tihedas koostöös tellijaga ning anname ka üritusejärgse tagasiside.

Et aga terve päev liiga tõsiseks ei läheks veedame päeva viimase poole lõbusalt mängides ja puhates. Meeskonnamängudes paneme proovile usalduse, koostöövõime, loomingulisuse, initsiatiivi, juhiomadused jne. Parimad saavad omavahel võistelda ja auhindu teenida ning õhtul laseme rihma lõdvaks ja paneme pidu täiega.

Ühendage meeldiv kasulikuga ja plaanige tulemuslik meeskonnakoolitus töötajate motivatsiooniürituse osana. Peo jaoks on meil olemas artistid ja peoplatsid saartel ning stiilsed peolaevad kus iga pidu on elamuseks. Vali vaid sobiv kuupäev, tegevused ja koht ning küsi pakkumist meeskonnakoolitusele.