Aastavahetus 2012 laevas


Seekordne aastavahetus laevas toimub Pirital kus seisab reisilaev Monica mille pardal oleme otsustanud veeta numbrivahetuse 2011 / 2012.

Aastavahetuspidu algab 20:00 ja kestab varahommikuni, kuniks tantsijaid jätkub. Ilutulestikku näeme laeva katuselt ja suure paugu ajal jagatakse tasuta vahuveini.

Tantsumuusikat mängib DJ ja kogu õhtu läbivaks teemaks rütmirikas ja tantsuline latino ning mustlasmuusika. Bailaa me.. Kostümeeritud külalistele tasuta starterjook !

Lisaks heale tantsumuusikale ja chillile peokohale, on eeskavas tequilalimbo ja mängud auhindadele ning tasuta vahuvein ja suure pauguga uue aasta vastu võtmine. Baaris vodka shotid alates 1€. Hoirasaa, ja pudel rummi !

Aastavahetus laevas, rütmikate latino ning mustlastantsudega, suupistete ning tasuta vahuveiniga aastavahetusel on €30. Sama pidu toiduta on €25. Broneerime kohti ainult laudade kaupa. Laevas on 4-sed 6-sed ja 8-sed lauad. 1-2 sed kohad on ainult baarileti ääres, pukkidel.

Osalemiseks kandke üle summa vastavalt inimeste arvule märkega "aastavahetus 2012 Monicas + in arv + kontakt meil + gsm-telefon". Arveks on 221016493859 ning saajaks Ujukoma OÜ. Summa ülekandmisel reserveerime teile laua või koha baaripukil laevas, kunu seekord vaid kuni 60 külalist sisse laseme. Lisainfo tel: 51 45 118. või info[ätt]monica.ee