PIDU LAEVAS

Pidu laevas vürtsitab tavapärast koosviibimist (firmaüritused: vastuvõtud, jõulupeod jms.) elava laevahingega. Pidu laevas on lisaks lõbusale seltskonnale ka kapteni käepigistus ja muhe meremehejutt, vaadirumm ja merelaulud, rammus ahjupraad ja tummine laevavein, lookas sakkerilaud, laevapildid seintel ja kalavõrgud kardinateks.

Meelelahutuseks mängime pilli ja paneme teidki kaasa laulma. Süldilauas piinelda pikalt ei ole vaja, tõmmame teid kaasa lõbusate seltskonnamängude ja igihalja tantsumuusikaga. Kellel aga omad lemmiklaulud võib terve õhtu karaoketada koos meie laulumaiate madrustega. Peo krooniks on värviküllas ilutulestik ja raju tantsu-laulupidu, mis ennem varahommikut tavaliselt ei lõppe.

Meie lõbusad madrused hoolitsevad kõige peoks vajaliku eest. Ennem lõppeb teil ramm kui otsa saab vaadist meil rumm... Pilli ja pullimehed on ettenägelike poolt juba varakult nädlalõppudeks broneeritud kuid ärge heitke meelt kui esimene kuupäeva eelistus kinni peaks olema, küsige teise eelistusena pidu nädala esimesel poolel.