Pulmad merel ja pulmad laevas

Pulmad merel on paljude unistus oma ühise õnne tähistamiseks. Pulmakruiis merel on ilusaim peoelamus Tallinna merevaatel, väsitava pulmarongi väljasõiduta linnast. Pulmad algavad kesklinnast või Piritalt ja vaid mõne hetkega oleme maalilises kauguses linnakärast.

Pulmad merel kui kauge unistus saab teoks kui ühteheitmist õnnistab paraadvormis laevakapten isiklikult. Korralda pulmad laevas ja viime valitud seltskonna järelpulmale Naissaarele tasuta !

Pulmad saate meilt laevas täisteenusena koos söökide ja meelelahutusega kuid võite ka ise tellida esinejad ja oma cateringi. Siiski soovitame pulmadeks bände kes meil juba esinemas on käinud ning ülihäid mereteemalisi sööke, otse laevaköögist.

Pulmaliste soovil vahendame stiilset limusiini, pulmavideo tootjat, profifotograafi ja laevale lähimat majutust Pirital või kesklinnas. Pulmad oktoobrist aprillini on laevas Pirita jõel kuid maist septebrini alustame pulmakruiisi kesklinna Vanasadamast, Lennusadamast või ka Piritalt.

Telli pulmad laevas ja saad TASUTA JÄRELPULMA laevareisi 15-le Naissaarele, Monica.ee suvise regulaarsõiduga !

Pulmadeks sobiva hinnapakkumise saamiseks määrake ligikaudne eelarve ja küsige pakkumist. Vabu aegu uurige tel. 51 45 118, Andres.