MERESAFARID RIB kaatritega

Meresafarid on elamusterohked kihutamised suurtel RIB kummipaatidel. Merepäästes iga ilmaga kasutatavad safaripaadid on ohutud ja uppumatud ning kõik reisijad on varustatud päästevahendite ja tuule-ja veekindlate merekostüümidega.

Meresafari on elamusrohke algus meeldejäävale seminarile, väljasõidule või piknikule saarel, sadamas või mistahes üritusele veekogu rannal nii Eestis kui ka Soomes.

Saarele kihutame paarikümne minutiga grillima või seminarile. Lühema meresõiduga (puhast sõiduaega edasi-tagasi alla tunni) safaritel sobib piknikupeatuseks või pidulikumaks vastvõtuks mõni suurem laev, ilus rand või sadam, mis nii meritsi kui mandri kaudu kontrollitult ligipääsetav. Meresafari sobib hästi ka pealetöiseks lõõgastuseks või paaritunniseks preemiareisiks.

Pakume meresafareid kõige kiiremate ja suuremate kaatritega eestis. Meie kaptenid on kogemusega muhedad merekarud. Firmaüritustel pakume meresafarit järelveetavatel kummimänguasjadel ligi 100-le inimesele. Küsi meresafari pakkumist ja ennem saarel ööbimise plaanimist vaata ka majutuskalendrit !