rattaretk

Rattaretk saarel

Kevad on käes ja rattahooaeg alanud. Alanud on ka kõige ilusam aeg metsades - valgust on puude lehteminekuni küllaga, linnud laulavad ning urvad ja kevadlilled juba õitsevad, patt on lausa tuppa või linna jääda.

Meri kevadel on enamasti peegelsile ja lausa kutsub vee peale kuid enamus paate ei ole mai alguseks vees ja nii õnnetu meresõltlane ootab ja kannatab.

Selleks ajaks kui jahid Pirital vette saavad on aga puud juba lehtes ja parim aeg metsas uidata juba läbi. Kevadine rattaretk saarele on hea võimalus korraga metsa -ja mereilu nautimiseks.

Giidiga rattaretk Naissaare, Aegna või teiste saarte metsaradadel on ühtlasi ka parim viis saart lähemalt tundma õppida võrreldes paaritunnise veoauto ekskursiooniga saare avarustesse.

Et rattaretk liiga väsitavaks ei muutuks oleme valinud kõvema pinnasega metsateed ning jõuülekannetega maastikurattad. Peale paaritunnist rattaretke saare teise otsa ootab meid lõunasöök ja mõnus grillimine. Kui väsimus puhatud väntame natuke teist teed kaudu sadama poole.

Küsi saare rattaretke täisteenuse pakkumist ning vaata ka soodsaid viimase hetke pakkumisi!