Purjetamine Eestis ja kaugete merede taga

Purjetamine on iidseim merel kulgemise viise mis tänapäevalgi ihaldatud suviseks naudinguks. Värske mereõhk, päike ja lainete helisev vulin ning õige seltskond lõbusa kapteni juhtimisel on see mis purjetamise ilusa ilmaga alati nauditavaks teevad. Meresõidule saate varakult kambüüsist ette tellida sobivaid suupisteid ja jooke.

Purjetamine regatina on aga parim suvine meeskonnakoolitus mida saate pakkuda oma tiimile. Pakume lõbusõite, firmaregatte ja purjetamiskoolitust kõige kiiremate ja moodsamate jahtidega Eestis. Meie kaptenid on suurte kogemustega vanad merekarud ja merele läheme ainult suurte ja turvaliste jahtidega, mis väljuvad iga ilmaga.

Meie jahid väljuvad merele kõigist suurematest jahisadamatest Eestis ja Soome saarestikust ning Riiast. Küsi julgelt ka purjetamisvõimalusi saartele ja puhusereise lõunamaale. Tallinna lahel pakume ekskursiooni ning peatume võimalusel Lennusadamas, Eesti vanimate laevade käeulatuses. Meiega saab korraga merele tulla üle 100 inimese, suurema seltskonnaga saame firmaüritusi meresõiduga ühendatult läbi viia ka mootorlaevadega.

Küsi pakkumist meresõiduks ja ennem ööbimise plaanimist saarel, vaata ka majutuskalendrit !