SEIKLUSKOOLITUS MAAL & MEREL

Seikluskoolitus erineb elamuskoolitusest ülesannete kestvuse ja suuruse poolest. Tüüpiline seiklus kestab 1-3 tundi ja päevas on 2-3 ülesannet koos analüüsiva tagasisidega. Seikluskoolitus on hästi läbimõeldud eneseületamist nõudev katsumus mis liidab meeskonda ja sulandab kokku nii kogenud tegijaid kui ka vähem kogenud meeskonnaliikmeid.

Seikluskoolitusel lahendame gruppides mitmeid intellektuaalseid, loomingulisi ja meelelahutuslike ülesandeid mis aitavad märgata inimeste silmapaistvamaid kompetentse ja rollijaotust võistlevas rühmatöös. Planeerime seikluskoolituse eesmärgid tihedas koostöös tellijaga ning anname ka üritusejärgse tagasiside.

Ühendage tulemuslik seikluskoolitus väljasõiduga saarele või põnevasse mereäärsetesse kohta. Tulemuslikum seikluskoolitus kestab 2 päeva kuid motivatsiooniüritusena saab ka päevaga hakkama. Kahepäevasel seikluskoolitusel võtame peale tulemuste läbiarutamist aja maha ja teeme teile ühe korraliku peo. Vali vaid sobiv kuupäev, tegevused ja koht ning küsi täisteenuspakkumist seikluskoolitusele saarel.