PEORUUMID LAEVAS ja MEREL

Hubased peoruumid diivanite, treppide, laevabaari ja välidekiga loovad teistmoodi peomeeleolu, erilisteks sündmusteks. Peoruumid laevas sobivad mitmete pidude jaoks nagu: stiilipidu, pulmad, joulupidu või meie traditsiooniline avalik aastavahetus laevas.

Meilt saab ka peokorralduse laevas täisteenusena koos söökide-jookide ja meelelahutusega nii kai ääres kui mereleminekuga. Kokkuleppel võib tuua ka oma alko. Meelelahutuseks pakume laevadiskot, tantsubändi ning peojuhti seltskonnamängudega või lõbusat pillimeest Vaata milline võiks olla sinu stiilipidu ja kostüümid

Huvilistele vahendame lähimat majutust Pirital või kesklinnas. ning mobiilset vagunsauna koos kümblustünniga. Monica peoruumid on pidude jaoks pakkuda suvel kesklinnas ja sügisest kevadeni Pirital. Meresõidu tellimisel võtame suvel peale ka Piritalt või Lennusadamast.

Telli pidu laevas ja saad suvel TASUTA (150€ väärtuses) laevareisi 6-le Monicaga Naissaarele. Või telli meilt suvepäevad Naissaarel ja saad peoruumid laevas poole hinnaga !

Eelarvega sobiva hinnapakkumise saamiseks täitke alljärgnev pakkumisvorm või uurige vabu aegu tel. 51 45 118, Andres.