SUVEPÄEVAD saartel ja mere ääres

Suvepäevad saartel koos laevakruiisi või purjetamisega kus eksootilisele kohale lisaks lõbusad meeskonnamängud, maitsev toit ja päeva läbiv meelelahutusprogramm ning pidu mere ääres kasvõi hommikuni, on just see mis abiks vaimu või motivatsiooni turgutamisel.

Kõige vajaliku eest hoolitsevad meie lõbusad madrused, kokad, pilli -ja pullimehed ning ka märjukesevaadid, kust jook ennem suvepäevadelt tagasisõitu ei lõppe. Kui soovite suvepäevadele lapsi kaasa võtta siis võite nad rahus kapten Trummi, Pipi või Karlssoni hoolde jätta. Lastesõbrad hoolitsevad ka kõige pisematele suvepäealistele eakohase tegevuse eest.

Olenevalt suvepäevadest pakume sobiliku koha saartel ja tegevused meeskonnamängude, peo või seminari näol. Suvepäevadeks on meil pakkuda mitmeid peokohti nii saartel kui mandril ja pidu ei jää pidamata kuna peotelk mere ääres ja katusealune on meil suvepäevadeks alati varuks. Saartele liigume merekindlate alustega, mis väljuvad peaaegu iga ilmaga ja korraga suudame saartele viia kuni 500 inimest.

Küsi suvepäevade pakkumist ja vaata vabu nädalavahetusi!

* Kohtustuslik väli, peidetud veel 7 välja, kuvatakse samm sammult.